O Sklepie

O sklepie lekkie smaki
O sklepie Lekkie Smaki
Choć nasza firma dynamicznie się rozwija, wciąż poszerzając ofertę produktową i udoskonalając stosowane technologie, nasza misja od lat pozostaje niezmieniona: pragniemy dostarczać Państwu wyłącznie produkty najwyższej jakości. Joyfood to żywność naturalna i zdrowa, która dzięki optymalnie dobranym składnikom, umożliwia zmianę nawyków żywieniowych,
także u osób zapracowanych i mających niewiele czasu na przygotowywanie posiłków. Naszym celem jest maksymalne ułatwienie Państwu tego zadania, poprzez oferowanie dań gotowych i zdrowych dodatków do żywności, które nie tylko zapewniają wygodę i oszczędzają cenne minuty, ale także gwarantują zastrzyk energii, niezbędnej do efektywnego funkcjonowania.

DOBRY WYBÓR TO ŚWIADOMY WYBÓR

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszym zagonionym świecie utrzymanie prawidłowej, zrównoważonej diety nie jest zadaniem łatwym. Nie jest nim nie tylko z uwagi na rzeczony pośpiech, ale również ze względu na ogrom produktów, jakie oferuje rynek spożywczy – dietetycznych, sportowych, wysokobiałkowych, naturalnych, odchudzających. Wybór jest rzeczywiście olbrzymi, ale jak to zwykle w takich sytuacjach bywa, warto powstrzymać niezdrowe odruchy i wybierać możliwie jak najbardziej świadomie. Jesteśmy producentem wysokiej jakości żywności funkcjonalnej i sprzedajemy ją, ale przykładamy też bardzo dużą wagę do ciągłego edukowania społeczeństwa w kwestii zdrowego odżywiania.

DLA KAŻDEGO COŚ ZDROWEGO

Zdajemy sobie sprawę, że każda osoba jest inna, a co za tym idzie – inne są jej oczekiwania. Dlatego nie poprzestaliśmy na oferowaniu naszym klientom wyłącznie produktów, których zadaniem byłaby na przykład utrata wagi. Zamiast tego postawiliśmy przede wszystkim na różnorodność, co znalazło odbicie w kilku rodzajach naszego asortymentu – Joyfood dostarcza obecnie swoim klientom produkty trzech różnych marek, z których każda ma nieco inne zadanie:

  • Zdrowe Pola – w 100% polska super-żywność, będąca doskonałą – polską alternatywą dla niezwykle popularnej w ostatnich latach żywności superfood. Współpracując z doświadczonymi specjalistami z zakresu żywienia, nasza firma wybiera najbardziej wartościowe, naturalne produkty z lokalnego rynku, o których wiemy, iż z powodzeniem zastąpić mogą w codziennej diecie produkty egzotyczne. Linia zdrowe Pola zostałą rozbudowana w zeszłym roku o doskonałe i smaczne pasty wegetariańskie WA:żywo, oraz nowość – MIXy Owocowe – czyli suszoną przekąskę. Wszystkie produkty Zdrowe Pola są badane labolatoryjnie na kilku etapach produkcji, nie zawierają gmo, konserwantów i wzmacniaczy smaku.

 

  • SmartFood – szeroka gama zdrowych, niskokalorycznych i doskonale zbilansowanych posiłków w formie koktajli, deserów, przekąsek i dań głównych. Ta innowacyjna żywność funkcjonalna wysokiej jakości pozwala na szybkie, bezpieczne i przyjemne zredukowanie masy ciała, poprzez pozbycie się zbędnego balastu w postaci tkanki tłuszczowej. Warto podkreślić, że produkty niskokaloryczne  SmartFood powstają na bazie wieloletnich doświadczeń naukowców z Kanady, Francji oraz Holandii, znajdując zastosowanie nie tylko w codziennej diecie, ale również w medycynie.

 

  • PROporcja – gotowe dania obiadowe, które ułatwiają kontrolę kalorii w diecie. Wyłącznie naturalne składniki, brak konserwantów, wysoka zawartość białka i niska zawartość tłuszczu oraz cukru, a dodatkowo wyjątkowy smak, to tylko niektóre z zalet produktów tej marki. Warto dodać, że są one gotowe do spożycia (czas podgrzania dań w kuchence mikrofalowej to tylko dwie minuty), a dzięki innowacyjnemu opakowaniu nie wymagają przechowywania w warunkach chłodniczych. Wszystko to sprawia, że dania PROporcja są doskonałą alternatywą dla cateringu dietetycznego.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, a w przypadku jakichkolwiek pytań służymy oczywiście pomocą i radą.

Serdecznie zapraszamy!