Zdrowe Pola to produkty bezpośrednio od polskich producentów. W ich składzie znajduje się 100% naturalnego surowca, bez jakiegokolwiek zbędnego dodatku. W tej kategorii oferujemy Państwu żywność superfood, pasty warzywne oraz mixy owocowe.

Superżywność jaką proponujemy to pełnowartościowe produkty, w których proces suszenia nie wpływa na utratę wartości odżywczych wręcz przeciwnie, bogate są one w składniki mineralne i witaminy. 200 g produktu powstaje ze zbioru 2 kg świeżych warzyw. Niewątpliwą zaletą superfood Zdrowe Pola jest to, że cały proces produkcji rozpoczyna się i kończy w Polsce, począwszy od zbioru plonów a kończąc na pakowaniu. Jednym słowem stawiamy na polskość i przede wszystkim jakość. Zebrane surowce poddawane są procesowi suszenia powietrzem konwencjonalnym i badane laboratoryjnie.

Pasty warzywne Zdrowe Pola WA:żywo na pieczywo są w 100% naturalne, bez dodatków konserwujących. Są doskonałym uzupełnieniem pieczywa, mogą służyć również jako dipy do warzyw a także być alternatywą dla pesto (Pasta z suszonymi pomidorami i żurawiną). Pasty warzywne postały w wyspecjalizowanym zakładzie z gwarancją bezpieczeństwa i jakości tak aby dostarczyć klientowi najlepszej klasy produkt.

Mixy owocowe to niepowtarzane połączenie suszonych owoców. Stworzyliśmy 2 propozycje smakowe: polskie i egzotyczne owoce suszone. W polskim połączyliśmy jabłko, porzeczkę, aronię i malinę a w egzotycznym mixie: banan, kokos, papaję i jagody goji, tak aby każdy mógł odnaleźć swój smak. Suszone owoce są nie tylko idealnym dodatkiem do musli, deserów, owsianki ale przepyszną przekąską do spożywania samodzielnie.

https://www.zdrowepola.pl/

Zdrowe Pola

Wyświetlanie wszystkich 15 wyników

-23%

Młody jęczmień 200g – ZDROWE POLA

12,99  9,99 
niedostępnyCzytaj dalej
-13%

Nasiona Chia 200g – ZDROWE POLA

7,99  6,99 
niedostępnyCzytaj dalej
-50%

Polski Owocowy Mix 100g – ZDROWE POLA

11,99  5,99 
niedostępnyCzytaj dalej
-32%

Spirulina 200g – ZDROWE POLA

21,99  14,99 
niedostępnyCzytaj dalej
Pasta z marchewki z czarnuszką
-50%
-23%